Rezultati ankete
14.05.2026
Treba li naplaćivati parking na Grudi?
Ukupno 33 glasova
Treba li naplaćivati parking na Grudi?
| Svakako! | 6,06% | (2) | |
| Ne, pobogu! | 18,18% | (6) | |
| Boli me briga, ionako neću plaćat. | 0% | (0) | |
| Briga me, ionako parkiram na trotoaru | 9,09% | (3) | |
| Samo ako se počne naplaćivat i u Čilipima. | 66,67% | (22) |
Ukupno 33 glasova

Naslovnica
O Grudi
lokacija
