Rezultati ankete
14.05.2026
Treba li naplaćivati parking na Grudi?
Ukupno 38 glasova
Treba li naplaćivati parking na Grudi?
| Svakako! | 5,26% | (2) | |
| Ne, pobogu! | 15,79% | (6) | |
| Boli me briga, ionako neću plaćat. | 7,89% | (3) | |
| Briga me, ionako parkiram na trotoaru | 7,89% | (3) | |
| Samo ako se počne naplaćivat i u Čilipima. | 63,16% | (24) |
Ukupno 38 glasova

Naslovnica
O Grudi
lokacija
